Hotelové ubytování

Hotelové ubytování

Tajný pokoj ve vile Primavesi

Ochutnejte dotek historie přelomu 19. a 20. stolení v nejvyšších kruzích společnosti. Ubytujeme vás v autentických prostorech secesní vily Primavesi v Olomouci. Zažijete pravou atmosféru doby vrcholu vídeňské secese. Prostory jsou zařízeny v duchu tehdejší doby.

Soukromý pokoj s vlastním vchodem v secesní vile Primavesi v centru města. Pokoj má výhled z hradeb do klidného parku na jižní stranu. Samotná vila je v klidné části centra města s vlastní zahradou, obklopená nejstarší historií města. Vila Primavesi je národní kulturní památkou a jednou z nejvýznamnějších secesních památek v zemi. Pokoj zachycuje autentický styl celého domu v době jeho vzniku. Ochutnejte životní styl přelomu 19. a 20. století v nejvyšších kruzích společnosti.

Naším cílem je, podělit se o historii domu, a to formou zážitku z ubytování v autentickém prostředí z doby vrcholu vídeňské secese a jejího umění. Nechceme být pouze místo na přespání ale zpřístupnit vám zážitek z tohoto unikátního místa s duchem historie.

Popis pokoje

Samostatný pokoj včetně vlastního vchodu. Pokoj je vybaven manželskou postelí, samostatnou šatnou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Součástí ubytování je ložní prádlo, ručníky a šampóny. V pokoji je k dispozici lednička, rychlovarná konvice, káva a čaje. Součástí není kuchyň a nelze si na pokoji vařit jídla.

Vybavení

  • Ložní prádlo a ručníky
  • Hotelová lednice
  • Rychlovarná konvice, káva a čaje
  • Bezdrátový internet
  • Fén na vlasy
  • Mýdlo, šampon

Snídaně

Přímo ve vile Primavesi sídlí kavárenská síť Kafec s výběrovou kávou a možností snídaní a brunchů. Součástí ceny ubytování není strava. Snídani si lze doobjednat nebo si přímo zajít na snídani do Kafecu. Otevřeno je denně od 8:00 do 20:00.