Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Jak uplatnit dárkový poukaz:

 

Hodnotový dárkový poukaz

Dárkový poukaz na hodnotu lze uplatnit na služby a zboží nabízené vydavatelem a jeho smluvními partnery. Před použitím poukazu je nutné informovat poskytovatele služby nebo prodejce zboží, že tak chcete učinit. Z celkové hodnoty služby a/nebo zboží vám bude odečtena hodnota poukazu. Souhrnná hodnota zboží a služeb, na který chcete poukaz uplatnit musí být stejná nebo vyšší, než je hodnota poukazu.

Dárkový poukaz na ubytování

Dárkový poukaz na ubytování ve Vile Primavesi lze uplatnit na aktuálně nabízené ubytovací služby dle popisu uvedeném na dárkovém poukazu. Dárkový poukaz uvádí počet osob, počet dní k ubytování a jméno pokoje. Ubytování je nabízeno bez stravy. Snídaně lze dokoupit v místě. Ubytování je nutné předem rezervovat přímo přes rezervační kontakt pro ubytování na kontaktní internetové stránce www.vilaprimavesi.cz. Na rezervace přes ubytovací portály nebo na online rezervaci na internetových stránkách www.vilaprimavesi.cz nelze uplatnit dárkový poukaz.

Dárkový poukaz na prohlídky

Dárkový poukaz na prohlídky lze uplatnit na jednotlivé prohlídkové trasy ve Vile Primavesi přímo před samotnou prohlídkou. Předem se doporučujeme na prohlídku objednat, a to i na vypsané termíny. Objednaní mají přednost před neobjednanými.

Podmínky použití dárkového poukazu

 1. Hodnota uvedená na dárkovém poukazu s uvedenou hodnotou Vám bude odečtena z ceny nákupu služby nebo zboží ve Vile Primavesi.
 2. Služba uvedená na dárkovém poukazu s uvedenou službou Vám bude poskytnuta po předchozí dohodě a rezervaci služby ve Vile Primavesi.
 3. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Dárkový poukaz nelze rozměnit. Hodnotu nebo službu dárkového poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
 4. U zboží nebo služby, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu pro nákup jiné služby nebo zboží.
 5. Dárkový poukaz je platný 1 rok od jeho nákupu, pokud není jinak uvedeno přímo na dárkovém poukazu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
 6. Dárkovým poukazem lze uhradit pouze nákup zboží a služeb provozovaných ve Vile Primavesi vydavatelem uvedeným na dárkovém poukazu případně jeho smluvními partnery.
 7. Pro získání podrobných informací, jak postupovat při uplatnění dárkového poukazu při nákupu, navštivte naše internetové stránky www.vilaprimavesi.cz/poukazy nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu či telefonu uvedeného na kontaktní stránce internetové stránky www,vilaprimavesi.cz/kontakt.
 8. Úhradou dárkového poukazu souhlasíte s podmínkami použití dárkového poukazu.
 9. Dárkový poukaz jsou přenosný a může je uplatnit pouze ten, kdo dárkový poukaz uplatní jako první.
 10. Po použití dárkového poukazu (použitím kódu na dárkovém poukazu) k úhradě zboží nebo služeb u vydavatele nebo u jeho smluvních partnerů se dárkový poukaz stává neplatným.
 11. Vlastník dárkového poukazu je zodpovědný za nakládání s kódem na dárkovém poukazu. Vydavatel neručí za zneužití kódu dárkového poukazu.
 12. Dárkový poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
 13. Hodnota dárkového poukazu není úročena.

Vydavatel dárkových poukazů: Pavla Honzíková, ič: 09330623. Nejsme plátci DPH.