Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz Vila Primavesi

Dárkové poukazy

Vážení příznivci Vily Primavesi, připravili jsme pro vás možnost pořízení dárkových poukazů pro vaše blízké. Jistě potěší jako zajímavé dárky jak pod stromeček, tak i k významným výročím. K dispozici jsou následující dárkové poukazy:

Komentovaná prohlídka historických částí pro 2 osoby

Poukaz opravňuje držitele k účasti na komentované prohlídce pro 2 osoby ve vypsaných termínech prohlídek během celého roku. Platnost poukazu je rok od vydání. Cena poukazu je 280Kč.

Ubytování v Tajném Salonku pro 2 osoby na 2 noci

Poukaz opravňuje držitele k zážitkovému ubytování v autentickém secesní Tajném salonku ve Vile Primavesi. Poukaz platí na ubytování pro 2 osoby na 2 noci. V poukazu není zahrnuta snídaně. Platnost poukazu je v termínu od května až do listopadu. Cena poukazu je 3800Kč.

Ubytování ve Zlatém pokoji Gustava Klimta pro 2 osoby na 2 noci

Poukaz opravňuje držitele k zážitkovému ubytování v autentickém historickém pokoji zasvěceném zlatému období Gustava Klimta ve Vile Primavesi. Poukaz platí na ubytování pro 2 osoby na 2 noci. V poukazu není zahrnuta snídaně. Platnost poukazu je v termínu od května až do listopadu. Cena poukazu je 4200Kč.


Pokud máte zájem o některý dárkový poukaz, kontaktujte nás prosím emailem petr.honzik@vilaprimavesi.cz. Poukazy jsou dodávané v PDF formátu prostřednictvím emailu. Uvedené ceny jsou platné pouze pro rok 2024.

Podrobné podmínky a způsob uplatnění dárkových poukazů naleznete zde.