Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz Vila Primavesi

Dárkové poukazy

Vážení příznivci Vily Primavesi, připravili jsme pro vás možnost pořízení dárkových poukazů pro vaše blízké. Jistě potěší jako zajímavé dárky jak pod stromeček, tak i k významným výročím. K dispozici jsou následující dárkové poukazy:

Komentovaná prohlídka historických částí pro 2 osoby

Poukaz opravňuje držitele k účasti na komentované prohlídce pro 2 osoby ve vypsaných termínech prohlídek během celého roku. Platnost poukazu je 2 roky od vydání. Cena poukazu je 220Kč.

Hodnotový dárkový poukaz na 500Kč.

Poukaz lze použít na úhradu komentovaných prohlídek, nákup upomínkových předmětů, zážitkové ubytování nebo na krátkodobý pronájem historických prostor za účelem pořádání soukromé akce. Platnost poukazu je 2 roky od vydání. Cena poukazu je 500Kč.

Hodnotový dárkový poukaz na 1000Kč.

Poukaz lze použít na úhradu komentovaných prohlídek, nákup upomínkových předmětů, zážitkové ubytování nebo na krátkodobý pronájem historických prostor za účelem pořádání soukromé akce. Platnost poukazu je 2 roky od vydání. Cena poukazu je 1000Kč.

Ubytování v Tajném Salonku pro 2 osoby na 2 noci

Poukaz opravňuje držitele k zážitkovému ubytování v autentickém secesní Tajném salonku ve Vile Primavesi. Poukaz platí na ubytování pro 2 osoby na 2 noci. V poukazu není zahrnuta snídaně. Platnost poukazu je v termínu 1.4.2023 až 30.11.2023. Cena poukazu je 3200Kč.


Pokud máte zájem o některý dárkový poukaz, kontaktujte nás prosím emailem petr.honzik@vilaprimavesi.cz. Poukazy jsou dodávané v PDF formátu prostřednictvím emailu. Dárkový poukaz vám můžeme i vytisknout a zaslat, v takovém případě je zde doplatek 120Kč.

Podrobné podmínky a způsob uplatnění dárkových poukazů naleznete zde.