Reprezentace

Reprezentační prostory

Reprezentační prostory

Historické místnosti Vily Primavesi nabízejí reprezentační prostory v secesním stylu z přelomu 19. a 20. stolení, na jejichž tvorbě se podíleli významní umělci tehdejší doby jako je Franz von Krauss, Anton Hanak nebo Gustav Klimt.

Dominantou je centrální hala s vitrážovým oknem tvořícím nádherné barvy v interiéru. Nabízí se prostup na terasu s výhledem do parku. Dále pak jídelna s vykládaným obložením včetně mohutného lustru s navazující zimní zahradou.

Koncerty a výstavy

Hala s přilehlými místnostmi je využívána pro četné koncertní vystoupení komornějšího stylu. Pořádají se zde výstavy a vernisáže umělců všech žánrů.

Reprezentační akce

Jídelna s halou slouží jak pro pořádání reprezentačních akcí komerčním subjektům, tak pro přednášky a prezentace komerčních i nekomerčních zájemců.

více informací
Sacesní hala s vitráží ve Vile Primavesi

Svatební obřady

Nádhera vnitřních prostor nabízí nezapomenutelné chvíle pro konání svatebních obřadů, svatebních hostin a velmi oblíbeného svatebního focení. Vytváří tak jedinečné zážitky ze svatebního dne a nádherné vzpomínky na takto důležitou událost v životě.

více informací

Lokační služby

Historické prostory si oblíbila řada filmových společností pro natáčení záběrů z dob první republiky. Interiér i exteriér Vily Primavesi nabízí množství míst s perfektním dobovým rázem, neovlivněným moderní dobou.

více informací
Pronájem historických salonků ve Vile Primavesi