Svatby

Svatby

Svatební obřad

Centrální hala vily Primavesi nabízí exkluzivní prostor pro uspořádání nevšedního svatebního obřadu v historickém duchu s neopakovatelnou světelnou atmosférou. Centrální hale dominuje na jedné straně velký funkční krb a na druhé straně bohatě zdobené vitrážové okno umocňující atmosféru barevným světlem vstupujícím skrze něj do haly.

 

Honosně zdobený vstup i velká venkovní veranda nabízí zajímavé možnosti pojetí obřadu, příchodu nevěsty i možného závěrečného přípitku.

Svatební hostina

Nedělitelnou součástí každé svatby je svatební hostina. Pro tento okamžik se nabízí nejcennější místnost v celé Vile Primavesi. Tento secesní sál umožňuje uspořádat svatební hostinu až pro 50 osob.

Prostor je koncipován tak, aby umožnil zachovat všechny tradice pro vstup novomanželského páru i hostů. Zvlášť je oddělena i místnost pro přípravu cateringu s vlastním vchodem. Za pěkného počasí se nabízí využití venkovní terasy s nerušeným výhledem z hradeb do parku. Přilehlá centrální hala nabízí prostory pro taneční zábavu.

 

Fotografování novomanželů

Ke každé svatbě patří i fotografování novomanželského páru. Secesně zařízené prostory Vily Primavesi se přímo nabízejí k vytvoření těch nejkrásnějších fotografií a vzpomínek. Secesní nábytek s bohatým zdobením, krásné výhledy a vitrážová okna nekladou žádné meze fantazii fotografa, vytvořit originální novomanželské fotografie.